O nas

Oferujemy nie tylko sprzedaż gotowych produktów, ale także wykonujemy bezpłatne pomiary na terenie Wrocławia i okolic.

Rolety na wymiar to doskonały sposób na zachowanie prywatności, skuteczną ochronę przed słońcem, a także zapewnienie najbardziej komfortowych warunków do snu. Poczucie bezpieczeństwa czy oszczędności wynikające z braku konieczności uruchamiania klimatyzacji w mieszkaniu to jedne z wielu zalet właściwie dobranych rolet, żaluzji czy plisów. Jak wybrać odpowiednią zasłonę okna? Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, a nasz specjalista osobiście dokona pomiarów oraz udzieli Ci profesjonalnej porady.

Nikam Wrocław rolety to miejsce, gdzie znajdziesz najwyższej jakości rolety na wymiar, które dopasujesz do własnych potrzeb oraz preferowanego stylu.

Sprzedaż, instalacja oraz doradztwo w zakresie doboru rolet to branża, w której działamy już ponad 16 lat. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się trwałością, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję na długie lata. Co więcej, u nas bez problemu dopasujesz wygląd rolet lub żaluzji do stylu pomieszczenia, tak aby stanowiły dopełnienie aranżacji danego wnętrza. Żaluzje do biura, czy rolety do mieszkania? Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować i wybierz najlepszą opcję dla siebie.